Zamów wyjątkowe koszulki w sklepie „Gazety Polskiej”: „Ruda WRON-a Orła nie pokona”

Portal TV Republika, wch 19-05-2024, 15:10
Artykuł
niezalezna.pl

Unikalne koszulki z grafikami znanego artysty plastyka Wojciecha Korkucia można zamówić w naszym sklepie. "Ruda wrona orła nie pokona", "Żeby Polska była Polską", "Jestem problemem Tuska" - to hasła znane z akcji i manifestacji sprzeciwu wobec działań koalicji 13 grudnia. Teraz - możesz mieć je na koszulkach!

Wydarzenia, które mają miejsce po przejęciu władzy przez koalicję 13 grudnia - skok na media publiczne, prokuraturę, uwięzienie posłów Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika - wywołały oburzenie i sprzeciw ogromnej grupy Polaków.

Wielu z Państwa brało udział w manifestacjach pod siedzibą TVP, TAI lub w obronie TV Republika, a także godzinami czuwało przed więzieniami w Radomiu i Przytułach Starych, okazując wyrazy wsparcia i solidarności dla przetrzymywanych tam bezprawnie posłów.

W odpowiedzi na Państwa apele o stworzenie koszulek, które będą symbolem sprzeciwu wobec działań koalicji 13 grudnia, sklep "Gazety Polskiej" przygotował ekskluzywną kolekcję T-shirtów.

Bezpośrednie i mocne w przekazie grafiki na koszulkach to zasługa uznanego artysty, Wojciecha Korkucia.

Niech będzie to wyraźny głos sprzeciwu wobec bezprawnych działań ekipy rządzącej, ale także wsparcia dla wolności, patriotyzmu i praworządności!

Koszulki są dostępne w sklepie "Gazety Polskiej" od 2 lutego, można je zamówić pod numerem telefonu 722 111 655 oraz 887 885 577, a także internetowo -> TUTAJ

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy